הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
                
       פולין - שירותי תיירות לישראלים בפולין.      
 סיורים מודרכים בעברית, הזמנת בתי מלון, הסעות והעברות   
                                                      danipoland@gmail.com              הזמנות דרך נציגנו בארץ במס'  058-6553676 יש גם וואצ אפ                                                                                                           מקרים דחופים-  052-3207401 בוואצ אפ    
   וורשה - סיורים בעברית    קראקוב - סיורים בעברית    המלצות מטיילים    הטבות והנחות ללקוחותינו    חבילות מוזלות להעברות וסיורים בורשה    קבל הצעת מחיר
 
    פולין - דף הבית
    וורשה - סיורים בעברית
    קראקוב - סיורים בעברית
    המלצות מטיילים
    הטבות והנחות ללקוחותינו
    חבילות מוזלות להעברות וסיורים בורשה
    אודותינו
    מדברים עלינו בערוץ 2
    מידע כללי על וורשה
    מידע כללי על קראקוב
    מידע כללי על פולין
    המכוניות שלנו
    פולין - הזמנת רכב ונהג
    פולין - טיול אישי/משפחתי
    העברות מ/לשדה תעופה
    קבל הצעת מחיר
    טלוויזיה ורדיו בשידור חי מפולין
    ציוני צדיקים מפולין
    הנצחה בבתי הקברות בפולין
    הצעה מעניינת לבילוי בוורשה
    תנאים וכללים
    צור קשר
    פרטי כרטיס אשראי

תנאים וכללים

אחריות בתי מלון - חברת DANIPOLAND משמשת כמתווכת בין המלון/סיטונאי התיירות לבין הנוסע. השירותים המוצעים מבוצעים על אחריותם של סיטונאי התיירות למיניהם. DANIPOLAND אינה אחראית על הפעלתו היום-יומית של המלון, לרבות תקינות מערכותיו, שעות הפעלת מיזוג האוויר, החלפת המצעים בחדרים, חימום מי הרחצה וכו'.

חשוב לדעת: דרגות בתי המלון נקבעות על ידי משרד התיירות המקומי בכל ארץ ואינן ניתנות להשוואה עם המלונות בארץ או בין ארצות שונות. אנו מחוייבים להציג את בתי המלון לפי דרגתם הקבועה ע"י המוסדות הרשמיים באותה מדינה גם אם אינם זהים ברמתם למלונות באותה דרגה בישראל או בכל מדינה אחרת.

מלונות בדרגת Tourist Class הם בדרך כלל מלונות הדומים ברמתם ל - 2 כוכבים. מלונות אלה הם מלונות פשוטים ובסיסיים ביותר.

שובר המלון (ואוצ'ר)מזכה את הלקוח בלבד בשירותים ובמועדים הנקובים בו בלבד.

השובר אינו ניתן להסבה ו/או המרה. אי ניצול השירותים המפורטים בשובר, כולם או מקצתם, לא יקנה ללקוח כל זכות תביעה או החזר כספי.

 

שינויים/ביטולים - על הנוסע להודיע בכתב על כוונתו לשנות/לבטל את ההזמנה.

בפולין ואירופה: יש לשנות/לבטל עד 5 ימי עבודה טרם מועד הכניסה למלון.

 

במידה ונמסרה הודעה על שינוי/ביטול פחות מן הזמן הנקוב לעיל, ייגבו דמי שינוי/ביטול בסך עלות לילה אחד לפחות של כל חדר מכל סוג שהוא.

דמי השינוי והביטול דלעיל ניתנים לשינוי וכפופים לשיקול דעתם של ספקי בתי המלון בחו"ל ובכל מקרה לא יחולו לגבי הזמנות בתקופות תערוכות, כנסים וחגים מיוחדים.

 

ביטולים - ביטול השירותים בחו"ל ע"י הנוסע ייעשה בכתב בלבד. על הנוסע לקבל אישור על מועד הביטול ודמי הביטול שנגרמו כתוצאה מכך. בכל מקרה יחויב הנוסע בדמי טיפול בסך לילה אחד מתוך ההזמנה ובנוסף בדמי הביטול שיידרשו ע"י הספק בחו"ל.

 

חשוב לדעת לגבי בית המלון - שעת כניסה לחדרים כמקובל בעולם כולו הוא מ - 14:00. במקרים בהם המלון אינו מלא לחלוטין, ניתן לעיתים לקבל את החדרים מוקדם יותר אך הדבר תלוי בזמינות החדרים במלון באותו זמן. לא ניתן להבטיח מראש קבלת חדר מוקדם יותר אלא אם משלמים על לילה נוסף.

 

הגעה מאוחרת - יש להודיע למלון על שעת ההגעה למלון באמצעות הנהג שלכם על פי הפרטים הרשומים על גבי שובר המלון (ואוצ'ר). בתי המלון אינם מתחייבים לשמור חדרים לאחר השעה 18:00 במידה ולא קיבלו על כך הודעה מוקדמת.

 

עזיבת חדרים במלון - מתבצעת עד השעה 12:00 בצהרים וזאת ללא כל קשר למועד יציאת הטיסה חזרה. עזיבה מאוחרת יותר עלולה להיות כרוכה בתשלום נוסף ויש לתאמה מראש עם הקבלה בבית המלון. אישור הדבר תלוי בזמינות החדרים ובתפוסת המלון באותו יום.

ברוב המלונות מתאפשרת השארת חפצים עד ליציאה לטיסה בחדר מזוודות, אך יש להיות ערים לבעייתיות הביטחונית בהשארת המטען האישי ללא השגחה ויש לדווח על כך לבודק הביטחוני בעת ההתייצבות לטיסה.

 

חדר לשלושה/ארבעה - במקרה של הזמנת חדר לשלושה/ארבעה, שימו לב! בתי המלון לרוב, נוהגים להכניס מיטה שלישית/רביעית לחדר זוגי. לעיתים המיטות הנוספות הן מיטות מתקפלות.

 

חדר זוגי - ברוב בתי המלון, בחדרים הזוגיים ישנן מיטות נפרדות. אין כל אפשרות להבטיח מראש מיטה כפולה, אף אם הוזמנה מראש.

 

היצע ע"פ הקיים (Run of the House) - הזמנות מתבצעות עבור חדר במלון אך אין באפשרות DANIPOLAND להבטיח מראש מיקום ספציפי לחדר ע"פ דרישת הלקוח לא בקומה ולא בצד המבוקשים.

בקשות מיוחדות – אין DANIPOLAND יכולה להתחייב על בקשות מיוחדות כגון: קומה גבוהה, נוף לים או לבריכה וכו', אלא אם נתקבל והועבר תשלום בעבורם. חברתנו תשמח להעביר את בקשותיכם לספק התיירות הרלוונטי או ישירות לבית המלון.

 

רישום יתר - במקרה של רישום יתר בבית המלון, רשאי בית המלון לשנות ע"פ אחריותו הבלעדית את האכסון, למלון אחר ברמה דומה. ל- DANIPOLAND אין כל אחריות ו/או שליטה על כך.

 

מיזוג אויר - אין הפעלת מיזוג האוויר באחריותה של חברת DANIPOLAND והיא לא תוכל לשאת בכל אחריות באשר להפעלתו של המיזוג בבית המלון. הפעלת המיזוג הינה באחריותו של בית המלון בלבד וכפופה לחוקי המדינה.

 

שירותים נוספים - שירותים נוספים בבית המלון כגון: חנייה, סאונה, חדר כושר וכו' ניתנים בחלקם תמורת תשלום.

 

 

בתי מלון

השעה המקובלת לכניסה לחדרים בבתי המלון היא 14:00, היציאה עד השעה 12:00, וזאת ללא קשר למועדי הטיסות. במקרה של הגעה מאוחרת, בתי המלון אינם מחויבים לשמור את החדרים אחרי השעה 18:00, אלא אם כן קבלו על כך הודעה מראש.

דירוג המלון ובסיס האירוח מצוין בשובר שבידכם. אם מצוין כי בסיס האירוח הוא חצי פנסיון, הכוונה היא (לרוב) לארוחת בוקר וארוחה עיקרית. ברוב בתי המלון הארוחה העיקרית היא ארוחת ערב, ואין אפשרות להמירה בארוחת צהרים.

 

החלוקה לחדרים מתבצעת ע"י בית המלון על פי היצע החדרים הפנויים באותו יום, על כן אין אפשרות להבטיח מראש חדר במיקום מסוים.

אם הזמנתם חדר ל- 3 או 4 אנשים, קרוב לודאי שיצרפו לחדר הזוגי מיטות מתקפלות נוספות ו/או ספות נפתחות. בחדרים הזוגיים יש לרוב מיטות נפרדות, ולא מיטה זוגית כפולה. אין אפשרות להבטיח את סוג המיטות מראש.

רישום יתר משמעותו שהמלון בתפוסה מלאה ואין חדר פנוי למרות הזמנתכם. במקרה כזה בית המלון רשאים להעבירכם למלון אחר ברמה דומה.

מיזוג אויר קיים בחלק מבתי המלון, אך במקרים מסויימים הפעלתו נעשית במרוכז על ידי הנהלת בית המלון בשעות מוגבלות בלבד, על פי שיקול דעתם או בהתאם לתקנות המדינה.