מונה כניסות : 6938908
Château Médiéval Niedzica, Pologne, En Hiver à Partiellement Gelé Lac  Artificiel Sur La Rivière Dunajec Czorsztyn Et La Vue Loin Du Château De  Czorsztyn Banque D'Images Et Photos Libres De Droits. Image
נסיעה לכוון גבול סלובקיה לאגם Czorsztynskie וטירת NIEDZICA

הצעה לטיול מהמם , אחד המקומות היפים ביותר בפולין.
אגם מקסים עם אטרקציות רבות, טירת נידז'יקה, טירת צ'ורשטין,
סכר מים ושבילי אופניים מסביב לאגם עם מתקני הסעדה.
יש גם חוף מסודר.
ניתן לבצע שייט בספינה ולבקר בטירה.

יציאה ב- 09:30 בבוקר מהמלון וחזרה בשעה 18:00 לכל המאוחר.
המחיר אינו כולל כניסות/שייט וכדומ'.

עלויות:-
1-3 איש  -  850 זלוטי לכולם  (המחיר לרכב)
4-7 איש  -  1000 זלוטי  לכולם  (המחיר לרכב)

ניתן לקבל פרטים ולהזמין במהירות בואצ אפ 

למעבר ישיר לקבוצת הוואצאפ שלנו   לחצו כאן

למעבר ישיר לקבוצת הפייסבוק שלנו    לחצו כאן 


כמה מילים על הטירה -
הטירה מכילה אוצרות סודיים, יצירות אמנות עתיקות ורוח רפאים של אישה שמופיעה מדי לילה. לאורך הדרך המובילה לטירה יש שלט המזהיר את המבקרים שהם עומדים להיכנס למקום רדוף רוחות.
הטירה עצמה ממוקמת על חצי אי קטן לתוך הנהר, מה שהופך אותה לאידיאלית להגנה מפני כל סוג של איום. הטירה הניצבת כיום נבנתה במקור בשנת 1325 על ידי משפחת ברזביצ'י.
הייתה טירה לפני הטירה הזו, והיא נקראה טירת דונאג'ק. היו לו בערך כמה בעלים בקיומו, ויש כיום רק קירות המסמנים את המבנה המקורי.
אגדות הרפאים בטירה מקורן באחד הבעלים הראשונים של הטירה, סבסטיאן ברזביצ'י. הוא נסע לפרו שבדרום אמריקה, והתחתן עם אשה בשם אומינה, שהייתה מלוכה של האינקה.
כאשר פרצה מלחמה בין ספרד לפרו בשנות ה-60 של המאה ה-19, משפחת ברזביצ'י חזרה לנידז'יקה שבפולין. הם הביאו איתם את אוצר האינקה של המשפחה כדי שהספרדים לא יוכלו לקחת אותו.
האגדה מספרת שאמינה נרצחה מול הטירה על ידי גנב ציד אוצרות, ורוחת הרפאים של אומינה מופיעה מדי לילה כדי להפחיד את כל מי שמתקרב לטירה כדי להגן על הזהב שלה. אביה של אומינה החביא את האוצר והוא יצר מסמך סתמי כדי שניתן יהיה למצוא את האוצר שוב יום אחד. עם זאת, איש לא הצליח לשבור את הקוד של המסמך עד לנקודה זו.
אומינה מכונה "הגברת הלבנה" של טירת נידז'יקה. כיום הטירה משמשת כמוזיאון ארכיאולוגי עם סוויטות שיכולות להכיל עד 35 אורחים.

Niedzica Castle
טואול - בניית אתרים